”Zareklamuj

Turystom, mieszkańcom, potencjalnym klientom…

 

 

”%%259%%”

”Wyselekcjonowani

Grupy odbiorców tworzone są na podstawie zainteresowań, działań zakupowych, lokalizacji oraz innych czynników. Podział adresatów reklamy ze względu na branże, pod kątem usług oraz produktów.

”%%171%%”

”Aktywni

Liczba naszych fanów stale rośnie. Dlaczego? Działamy w myśl zasady poznaj, polub, kup. Marketing wirusowy treści zwiększy Twoją sprzedaż i rozpoznawalność marki. Nie ma nic lepszego niż rekomendacje znajomych.

”%%155%%”

”Potencjalni

Precyzyjnie zawężamy grupy odbiorców naszych treści, dlatego wiemy do kogo trafia nasz przekaz. Fani profilu Kierunek Darłówko to świadomi konsumenci i miłośnicy naszego regionu. Kto? Lokalni mieszkańcy i turyści.

Najlepszym dowodem naszej skuteczności jest sprzedaż

Prezentowane przez nas posty bez dodatkowego promowania docierają do kilku tysięcy osób. Przemyślane działania budują aktywność fanów, co pozwala obniżyć wydatki wholesale authentic nike jerseys na reklamę. Jesteśmy w stałym kontakcie z fanami, rozmawiamy z nimi, odpowiadamy na ich komentarze oraz na pytania dotyczące noclegów i innych usług. Wykorzystujemy profesjonalne narzędzia zewnętrzne, dzięki czemu reklama na facebooku kosztuje mniej, a jej skuteczność jest wyższa.

Kogo promujemy?

Obiekty noclegowe, restauracje, atrakcje i usługi z Darłówka i okolic!

Ośrodek wypoczynkowy oferujący pokoje o różnym standardzie oraz domki letniskowe. Oferta kierowana do klientów indywidualnych, organizatorów kolonii, obozów letnich oraz zielonych szkół.

Ośrodek wypoczynkowy i domki letniskowe- Darłówko

”Złota

Obiekt noclegowy działający w sezonie letnim. Swoją ofertę kieruje do rodzin z dziećmi i miłośników wędkowania. Poza ofertą noclegową swoich gościom proponuje duże zaplecze rekreacyjne oraz prywatny staw.

Domki letniskowe i przystań wędkarska- Darłowo

”Na

Pokoje o wysokim standardzie z wyżywieniem oraz mini SPA. Miejsce, w którym organizowane są przyjęcia okolicznościowe oraz spotkania firmowe. W okresie wakacji dodatkowa propozycja to letnie bistro.

Noclegi i przyjęcia okolicznościowe- Darłówko

”Villa

Facebook usługi dodatkowe

”%%151%%”

”Prowadzenie

”%%151%%”

”Kampanie

”%%151%%”

”Tworzenie

”%%151%%”

”Sesje

”%%151%%”

”Implementacja

Pytania i odpowiedzi

”Po

Obecnie z facebooka w Polsce aktywnie korzysta 14 milionów ludzi. 39% ruchu w internecie odbywa się z urządzeń mobilnych tj. smartfony czy tablety. Sam widzisz jak potężnym narzędziem marketingowym są media społecznościowe i jak ważna jest obecność marki w sieci. Sama obecność w internecie nie wystarczy, najlepszy produkt czy usługa również. Ważne jest to, gdzie jesteś obecny ze swoją ofertą i to, do kogo dociera Twoja reklama. Wiemy na ten temat dużo i z chęcią pomożemy:)

”Co

Jesteś lokalnym przedsiębiorcą, oferujesz produkty i usługi na terenie Darłówka i okolic? Świetnie! Obiekty noclegowe, restauracje, atrakcje dla mieszkańców i turystów – to wszystko chętnie zaprezentujemy na fanpage’u „Kierunek Darłówko”. Jesteśmy otwarci na propozycje, nie wahaj się skontaktować z nami. Wspólnie ustalimy, jak najlepiej zaprezentować Twój produkt.

”Co

To żaden problem! Zajmujemy się również fotografią produktową oraz obiektów noclegowych. Na zlecenie wykonujemy sesję do użytku na stronach internetowych, mediach reklamowych w internecie, poligrafii itp. Realizujemy również filmy prezentujące obiekty noclegowe. I nie tylko.

”Kto

Wpis na fanpage’u „Kierunek Darłówko” opatrzony zostanie odpowiednią grafiką wyróżniającą polecane przez nas produkty i usługi. Publikacja ta dotrze do fanów naszego profilu oraz wszystkich dodatkowych odbiorców wynikających z wytworzonego ruchu wymuszonego aktywnością użytkowników. Reklama dociera do wyselekcjonowanej grupy odbiorców tj. mieszkańców, sympatyków Darłówka, tych którzy wypoczywali lub obecnie znajdują się w Darłówku i okolicy.

Adker | Studio Reklamy i Promocji

ul. Księżnej Zofii 12, 76-150 Darłowo

tel. +48 785 206 685

kda-flat2